Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda Ordinace měla bouračku: Náraz a pak strašný stres, popsal Zdeněk Godla

+ Dalších 99 fotografií
Nehoda
Kvílení brzd, náraz a mrtvé zvíře... Tak Zdeněk Godla, který ztvárnil jednu z titulních rolí v komediálním seriálu Most!, popsal eXtra.cz dopravní nehodu, jež se mu přihodila o víkendu. V obci Levonice mu do cesty vběhla srnka, se kterou se jeho vůz srazil. Seriálová hvězda skončila v pořádném šoku.

Zdeněk Godla si díky seriálu MOST! řekl o další angažmá v reklamách a seriálech. Dnes je součástí hereckého týmu v oblíbené Ordinaci v růžové zahradě a má za sebou i několik dobře placených reklam. Po pracovní stránce se mu daří. „Nemůžu si stěžovat. Mám i další nabídky, ale pro mě je v tuto chvíli primární, co dělám. A to je, že točím,“ řekl eXtra.cz Godla, který o víkendu měl autonehodu.

„Jeli jsme s manželkou z návštěvy a do cesty nám skočila srnka. Na tachometru jsem měl přibližně šedesát kilometrů v hodině a střetu s ní se nedalo zabránit. Byla to rána, oba jsme s manželkou byli z té srážky dost v šoku. Volal jsem policii a věc se řešila na místě. Řekli mi, že šlo o škodnou srnku, kterou by myslivci odstřelili. Vše se tedy obešlo bez komplikací. Ale na voze mám škodu okolo 50 tisíc korun, aktuálně jsem bez vozu, protože jsem ho dal do servisu ke spravení,“ popsal svůj velmi nepříjemný zážitek Godla. „Už bych to znovu zažít nechtěl, srna bohužel náraz nepřežila,“ dodal.

Godla prozradil, že si aktuálně užívá natáčení a že se teď bude muset nechat vozit. „Když jsem začal natáčet Ordinaci, měl jsem trochu trému… Ale nakonec to bylo super. Bál jsem se, že to budu kazit, ale věřím, že diváci jsou spokojení,” svěřil s tím, že snad jeho vůz bude brzy opraven. "Teď mě musí kamarád vozit, bez auta bych si to dojíždění do Prahy neuměl představit,“ dodal Zdeněk Godla.

Co jste možná o Zdeňku Godlovi nevěděli?

  • K herectví se dostal náhodou při veřejně prospěšných pracích v Chomutově, kde v tu dobu probíhal casting do filmu Cesta ven (2014).
  • Zatím největšího diváckého ohlasu dosáhl v roli romského popeláře Franty v seriálu Most! (2019) z produkce České televize.
  • Dostal nabídku hrát v televizní minisérii Stockholmský syndrom, roli ale odmítl.

Mohlo by vás zajímat

Další články