Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězda Ordinace Lenka Zahradnická se pochlubila prstýnkem: Ano za ni řekla dcera

Hvězda Ordinace Lenka Zahradnická se pochlubila prstýnkem: Ano za ni řekla dcera
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
zásnuby
Herečka Lenka Zahradnická (34) se pochlubila radostnou zprávou. Její přítel a otec její dcerky Jasmínky Michal Vavro ji požádal o ruku. Nádherný prstýnek ukázala na Instagramu a ke snímku ve formě pohádky napsala i příběh o svém vztahu a lásce.

Lenka Zahradnická, kterou si diváci pamatují především jako zdravotní sestru Veverku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, bude již brzy vdanou paní. Její přítel Michal Vavro ji požádal o ruku. Radostnou novinkou a prstýnkem se herečka pochlubila na Instagramu.

K fotce prstýnku napsala Zahradnická krásný příběh. "Povím Vám pohádku. Je o jedný takový holce, která si spoustu věcí myslela, spoustu věcí říkala, spoustu věcí dělala. Pak jí přišel do cesty jeden takovej kluk a ona začala zjišťovat, že spoustu těch všemožnejch věcí myslela, dělala a říkala dost často jenom proto, aby se zalíbila, byla zajímavá, byla 'lepší'. Tenhle kluk jí dal obrovské poznání a svobodu, že může být totálně sama sebou. On ji tak totiž miluje. Pak se tomuhle klukovi a týhle holce narodil malej zázrak, kterej jim teda ukázal úplně jiný obzory lásky. No a pak jednou tenhle kluk poklekl a zeptal se, jestli si ho tahle holka vezme... ta holka se rozbrečela a zeptala se toho jejich malýho zázraku, co má tomu klukovi říct. A zázrak poprvé v životě (a zřejmě na dlouhou dobu naposled) řekl ANO! A tohle není konec pohádky, tohle je teprve začátek! A nádhernej," popsala herečka své štěstí.

Pod snímky Lence Zahradnické gratulovaly i její kolegyně, jako například Sandra Nováková a Andrea Kerestešová Růžičková. Z herečky bude brzy krásná nevěsta a z její dcerky Jasmínky bude nepochybně roztomilá družička.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy