Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hvězda Ordinace a Ulice Martina Randová přiznala lásku: Jsem zamilovaná, ale přítele nemám

Martina Randová
Zdroj: Herminapress
+ Další 2 fotografie
zpověď

Oblíbená herečka Martina Randová (50) je velmi spojovaná s hercem Martinem Zounarem (55), se kterým tvořila pár v Ordinaci. Pro redakci eXtra.cz prozradila, že spolu od té doby mají stále krásný vztah a dokonce si rozumí i s jeho snoubenkou. Herečka, která aktuálně září i v seriálu Ulice, také prozradila, že je zamilovaná.

Martina Randová byla velmi výraznou herečkou v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde zářila po boku herce Martina Zounara. Pro eXtra.cz prozradila, že spolu nadále mají krásný přátelský vztah.

"Martin patří do mé rodiny a já patřím do jeho. Navštěvujeme se, také si dost voláme a řešíme spoustu věcí, protože jsme stále velmi spjatí i po pracovní stránce. Ale jsme v kontaktu, i když máme i nějaký osobní problém. Martin mi pomáhá a vím, že i kdybych potřebovala pomoc ve tři ráno, tak tam pro mě bude a pomůže," svěřila se herečka se slovy, že si výborně sedla i se Zounarovou snoubenkou Kateřinou.

"Jeho úžasná partnerka Kateřina dokonce prohlásila, že jednu dobu se mnou trávil víc času než s ní. Ale je to chytrá žena a ví, že by ji Martin nikdy v životě neopustil. Mám ji ráda a jestli si to mohu dovolit říct i za ni, tak mohu potvrdit, že jsme přítelkyně."

Martiny jsme se zeptali i na její soukromí a potvrdila, že je zamilovaná. "V současné době přítele nemám, ale jsem zamilovaná."

Lockdown byl pro herečku náročný

I Martiny Randové se po pracovní stránce dotkla koronavirová pandemie, zejména pak lockdown, který narušil značné množství její práce. "Jak se říká, když se něco pokazí, tak všechno. Bohužel se mi stalo, že v době lockdownu, kdy jsme nemohli hrát, tak jsem i málo točila.

Také se starám o svou maminku, a když jsme tehdy o koronaviru nevěděli příliš informací, tak jsem měla strach a raději jsem byla v dobrovolné izolaci. Lockdown pro mě byl náročný, hlavně se dát psychicky dohromady a nezbláznit se z toho. Byla to velká škola, umět se sám sebrat a uvědomit si, že člověk musí vydržet i v takových situacích."

Dávám na rady odborníků

Oblíbená herečka zastává názor, že by se mělo dát na rady odborníků. Když tehdy přišla možnost tolik diskutovaného očkování, tak neváhala.

"Dávám na rady odborníků, nějakým spekulacím a fejkům jsem nevěřila. Jsem zastánkyní toho, že by se mělo věřit odborníkům. Já jsem plně očkovaná, dokonce i proti chřipce, a kdyby se dalo očkovat i po sedmé, tak jsem první, co se přihlásí. Sama znám několik odborníků, imunologů a vím, že jsou to lidé na svém místě."

Martina Randová se po jejím konci v Ordinaci už nějakou dobu objevuje v seriálu Ulice, kde je se svou rolí velmi spokojená. Po boku Martina Zounara je také hvězdou v populární hře Dva nahatý chlapi, která se vrátí do nově zrekonstruovaného divadla Metro.

"V sobotu 26. února budeme divadlo Metro otevírat hrou Dva nahatý chlapi. Tam hraji s Martinem Zounarem, Martinem Krausem a Danielou Šinkorovou. Jsou to báječní a pracovití lidé, kteří nemohou vytvořit nic jiného než krásné divadlo, kam se chodí lidé smát. Opravdu chceme, aby bylo divadlo Metro plné smíchu a lidé zapomínali na starosti, kterých je teď skutečně hodně."

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy