Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Hvězda nové pohádky Princezna zakletá v čase: Natalia Germani se nebojí odvážných scén

Hvězda nové pohádky Princezna zakletá v čase: Natalia Germani se nebojí odvážných scén
Zdroj: Bohemia MP
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Pohádka Princezna zakletá v čase atakuje kina a stihla sklidit vesměs samé pozitivní ovace. Velké chvály se od diváků dočkává představitelka hlavní role Natalia Germani (27), která si podle reakcí dokázala i jako princezna zachovat přirozenost. Natalia ovšem nehraje jen vznešené bojovnice, slovenská kráska se nebojí ani odvážnějších scén.

Princezna zakletá v čase pojednává o princezně Elleně, kterou od narození provází příslib mocné kletby, jež na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase.

Podle diváků, kteří své nadšení sdílí na sociálních sítích i filmových serverech, se pohádka povedla na výbornou. Oceňují nejen skvělý děj, ale i neokoukané tváře, mezi něž nepochybně patří Natalia Germani, která si se svou rolí poradila velmi dobře.

Natalia Germani

Slovenská herečka Natalia Germani se narodila 7. ledna 1993 v Nitře. Kromě hereckého talentu disponuje i krásou a tak se při studiu se věnovala modelingu. Kampaně na spodní prádlo a oblečení předváděla například v Turecku, Thajsku nebo USA.

Na prknech znamenajících svět účinkuje v bratislavském GUnaGU nebo Slovenském národním divadle, neztratí se ale ani před kamerou. Diváky zaujala už ve filmu Věčně tvá nevěrná, kde svou postavou a smyslností ohromila především pány.

Největším úspěchem v životě Natalie ovšem není herectví ani modeling. Pyšná je především na svou dcerku Zunu, kterou přivedla na svět letos v únoru. Žije navíc ve spokojeném vztahu s bubeníkem Martinem Valihorou a tak jí život klape po všech stránkách. Diváci nyní dle recenzí doufají, že ji na obrazovkách a v kinech budou vídat častěji.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy