Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda nemravných filmů: Lady Dee radí ženám, jak po porodu neztratit chlapa

Lady Dee: Prozradila, zda pořídí dceři nového sourozence
Zdroj: Se souhlasem Lady Dee
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Bývalá pornoherečka Lady Dee, vlastním jménem Drahomíra Jůzová (24), v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila jak o bolestivém porodu, tak i o nadcházející svatbě se snoubencem Omarem (37). Kromě toho poradila všem maminkám, aby po porodu nepřestaly s partnerem spát, mohl by jim pak totiž utéct za jinou.

Porod strašně bolel

Jak jste se vlastně dozvěděla, že jste těhotná?
Zjistila jsem to tak, že jsem nedostala menstruaci a bolela strašně prsa. Víc než obvykle.

Byl porod bolestivý?
Upřímně ano. Můj porod byl vážně hodně bolestivý, jelikož jsem neměla epidurál. I proto jsem vážně trpěla a bolelo to. Jako prvorodička jsem se navíc bála právě toho, jak moc to bude bolet a aby nebyly komplikace.

Dcerku kojíte?
Ano, ale teď už pomaličku přestáváme.

Co vás na mateřství nejvíc překvapilo?
Na mateřství překvapilo to, jak jsme my ženy silné a co všechno dokážeme. Mateřství není jednoduché, je to opravdu náročná práce.

Sex mějte i po porodu, ať vám chlap nechodí za jinou

Končí mateřstvím společenský život?
bych chtěla všem nastávajícím rodičům vzkázat, že tohoto se bát nemusí. Já už ve společnosti byla. Vždycky, když chcete někam ven, nějak se to zařídit dá.

Sexuální život ale asi utrpí...
Ano, ten určitě nezanedbávejte. Sexuální život totiž mateřstvím nekončí. Ja vím, že je to těžké najít si najednou čas na sex, když se pořád věnujete dítěti... každou minutu. Večer se pak těšíte, že sikonečně oddechnete a na intimní chvilky není pak třeba jen z té únavy ani chuť. Ale někdy si prostě ten čas na sex udělat musíte, jinak vám chlap bude utíkat za jinou.

Plánujete další miminko nebo třeba veselku?
Svatbu ano, tu teď i plánujeme, bude příští rok. Sourozence pro malou ale zatím v plánu nemáme. Na to je zatím ještě čas, na pár let teď, myslím, budu hodně zaměstnaná. No a možná o sestřičce nebo bratříčkovi začneme uvažovat, malá trošku povyroste. Uvidíme, co čas přinese.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy