Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda NBA se zfetovala v nevěstinci. Byla tak mimo, že se nevešla ani do vrtulníku!

Moment, jenž se stal 208 centimetrů vysokému chasníkovi osudným.
Zdroj: Profimedia.cz
Bývala hvězda NBA a stále ještě manžel Khloe Kardashian, Lamar Odom, bojuje v nemocnici o život. Zdrcený Lamar, který bojuje se závislostí na kokainu, byl nalezen v bezvědomí v nočním podniku v Nevadě.

Svět amerického sportu může být pekelně prohnilým místem.

Naznačoval to již legendární Al Pacinův film Vítězové a poražení, ale nyní to na svém vlastním těle poznal i bývalý legendární hráč NBA Lamar Odom.

Ten se dlouhodobě potýká s těžkou závislostí na kokainu a alkoholu, což se mu nyní málem stalo osudným.

Odom se totiž nikdy nebránil společnosti krásných dam a zábavových drog, což příliš neunášela jeho manželka Khloe Kardashian.

Bývalá přední hvězda NBA však nyní jistě pochopila, že bude pro příště lepší sedět doma v klidu na zadku.

Lamar Odom byl hospitalizován poté, co byl nalezen v bezvědomí v jednom nevadském nevěstinci. Stav nevědomí mu byl způsoben nejspíš divokým koktejlem drog, deseti prášků Viagra a bujarým večírkem s prostitutkami, který se dle očitých svědků protáhl až do ranních hodin.

Situaci navíc komplikovala jeho výška „Po ošetření bylo dohodnuto, že bude transportován helikoptérou. Kvůli své postavě však pan Odom nemohl být transportován vzduchem a ambulance ho převezla do nemocnice Sunrise v Las Vegas,“ uvedl jeden z šerifů pro USA Today.

Další střípky třaskavé kauzy se však nadále vyšetřují.

Nebyl to však první drogový skandál okolo Odomovy osoby. Již v roce 2013 byl totiž zadržen kvůli podezření z řízení pod vlivem návykových látek. Podle některých svědectví se však byl schopen zfetovat i během předzápasových soustředění a na životosprávu nikdy moc nedbal.

U jeho postele se mezitím sešla celá rodina jeho manželky Khloe včetně její slavnější sestry Kim, která teď krom připravované kandidatury svého manžela Kanyeho musí řešit další stresující moment.

Lamar Odom teď totiž doslova a do písmene leží na smrtelné posteli.

Související články

Další články