Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Herečka Sandra Nováková řekla po 7 letech partnerovi své ANO: Tenhle krásný šperk od něho dostala

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
zásnuby
Oblíbená herečka Sandra Nováková (37) se bude vdávat. Radostnou novinku sdílela na sociální síti i s fotkou, na které se schovává za ruku, kterou zdobí zásnubní prstýnek. Zásnuby s režisérem Vojtěchem Moravcem přišly po sedmiletém vztahu.

Herečka, kterou diváci momentálně mohou vidět v seriálu Modrý kód bude vdanou paní. Svému partnerovi, režiséru Vojtěchu Moravcovi, řekla své ANO po sedmiletém výročí vztahu. Sandra už s režisérem vychovává čtyřletého syna Mikuláše.

Gratulace od kolegů

K fotce, na které si rukou s prstýnkem zakrývá obličej, napsala herečka prosté „Řekla jsem ANO!“. Krátce po tomto oznámení jí začali gratulovat jak fanoušci, tak kolegové ze showbyznysu.

Nechyběla gratulace od Patricie Pagáčové, se kterou se aktuálně potkává na natáčení Modrého kódu, stejně tak od Davida Gránského nebo Evy Decastelo (41). Rozvedená herečka Laďka Něrgešová (44) ke snímku s nadsázkou napsala „A rozmyslela sis to pořádně?“

Veselku by mohli snoubenci stihnout ještě letos. Už teď jsou fanoušci natěšení, až uvidí krásnou herečku ve svatebních šatech.

Související články

Další články