Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda Modré laguny se pochlubila krásnou dcerou (16). V červeném kostýmku s výstřihem zazářila

Brooke Shields ukázala dceru.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Dcera a matka

Stále půvabná herečka Brooke Shields (57) dorazila na premiéru svého dokumentárního filmu s názvem Pretty Baby: Brooke Shields. Jak píše Daily Mail, premiéra se konala v New Yorku a Brooke přišli podpořit nejen její manžel, ale také krásná šestnáctiletá dcera Grier Hammond Henchy. 

Herečka Brooke Shields představila svůj nový dokumentární snímek Pretty Baby: Brooke Shields. Premiéra se uskutečnila v newyorské Alice Tully Hall a herečka na sebe oblékla černý kostýmek, který měl našité kusy barevných látek a tvořil jakousi vlečku, jak píše Daily Mail.

Herečka vypadala naprosto skvěle a na premiéře jen zářila. Podpořit ji přišli manžel Chris Henchy, jehož si vzala v roce 2001, a šestnáctiletá dcera Grier Hammond Henchy. Ta na sobě měla červený kostýmek a pod sako si rafinovaně nic nevzala. Grier sice není své mamince úplně podobná, ale přesto půvab nezapře.

Sexuální napadení

V dokumentu Pretty Baby: Brooke Shields se rozpovídala o svém životě a řeč přišla i na trauma z dospívání, které ji neustále provází. Jak píše Entertainment Weekly, v roce 1987 byla sexuálně napadena. Stalo se tak krátce poté, co promovala na Princetonské univerzitě.

Pachatele sice nejmenovala, ale uvedla, že spolu měli večeři. Načež jí řekl, aby se s ním vrátila do hotelu, aby jí zavolal taxi. Když došli do pokoje, muž na chvíli zmizel a Brooke si mezitím hrála s dalekohledem. „Dveře se otevřely a ten muž vyšel nahý. Já měla v ruce dalekohled a řekla jsem si jen: k*rva. Bála jsem se. Nebojovala jsem s ním, úplně jsem ztuhla. Myslela jsem, že jedno ‚ne’ by mělo stačit. Pomyslela jsem si jen, že musím zůstat naživu a vypadnout. Rychle jsem pak sjela taxíkem dolů a našla si vlastního taxíka. Cestou do bytu kamarádky jsem jen brečela,“ popsala Brooke traumatický zážitek.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy