Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda MMA „Krutor“ se chystá na životní zápas v kleci!

Má skvěle rozjetou kariéru.
Zdroj: archiv
Michal Lebduška přezdívaný Krutor, v minulosti chuligán pražské Sparty, bude 13. října zápasit na galavečeru v MMA v Dobříši GCF 46: FIGHT NIGHT DOBŘÍŠ. A rozhodně půjde o pořádnou podívanou...

„Krutora“ čeká jubilejní desátý profesionální zápas v kleci, na který zve všechny fanoušky nejtvrdšího bojového sportu planety tím, že se můžou těšit na jeho pěsti a lokty, které budou dopadat na jeho protivníka. „Je to kousek od Prahy, tak doufám, že mě přijede podpořit spousta fanoušků,“ svěřil se eXtra.cz Michal.

Talentovaný bojovník je známý třeba tím, že si s sebou na některé zápasy vozí i svého psa – pitbulla Kali. „To je moje velká láska, vedle toho rád jezdím na kole nebo motorce. Jsme parťáci,“ netají se.

Michal si moc dobře uvědomuje, že na Dobříši bude pod velkým tlakem. Mnozí mu věští zářnou budoucnost, on sám si však velká slova nepouští hluboko do hlavy. „Na každý zápas se poctivě připravuji a nic nepodceňuji. Uvědomuji si ale, že v MMA stačí jedna rána a může být po všem. Do souboje dám všechno, rozhodně se ale neřadím k zápasníkům, kteří soupeře podceňují. Naopak, přistupuji ke každému s respektem,“ prozradil Michal a z jeho slov je znát, že rozhodně chce pro svou skvěle rozjetou kariéru udělat vše tak, aby hořkost porážky nemusel vůbec poznat. Držme mu palce, aby mu jeho plány vyšly.

Související články

Další články