Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda MMA Karlos Vémola slavil 34. narozeniny: Na oslavu přišli vlivní muži i krásné dámy

+ Dalších 9 fotografií
fotogalerie
Když se řekne MMA, tak se většině veřejnosti vybaví bijec Karlos Vémola. Muž, který umí vychutnávat život a všechny jeho slasti, o víkendu ve velkém stylu slavil 34. narozeniny.

Zápasník Karlos Vémola se narodil 1. července 1985, ale narozeniny slavil již o víkendu. Akce probíhala v Měchenicích, kde Vémola žije. Podle snímků, které se objevily na Instagramu, se pařba opravdu vydařila.

Na oslavu dorazil pogratulovat i Vémolův dobrý kamarád Ivo Rittig (56). Vémola se pochlubil, že doma chová žraloka i krokodýla, hosté ale více obdivovali krásu sličných hostesek, které se vyhřívaly u bazénu. Na oslavu přišli také bojovníci Miloš Petrášek a Michal Martínek.

Alkohol sice tekl proudem, ale Vémola se držel trochu zpět. Solidárně držel basu s těhotnou partnerkou Lelou Ceterovou. Navíc Vémolovi vrcholí příprava na zápas proti veteránovi UFC Henriquemu „Frankensteinovi“ Da Silvovi. K souboji dojde už 27. července v Praze.

Mohlo by vás zajímat

Další články