Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda MasterChefa přes Vánoce hřeší: Oblíbená Viki na sebe práskla, bez čeho se neobejde

Hvězda MasterChefa přes Vánoce hřeší: Oblíbená Viki na sebe práskla, bez čeho se neobejde
Zdroj: Viktorie Hrazdílková archiv
+ Dalších 13 fotografií
VÁNOCE
Viktorie Hrazdílková (25) patřila k nejoblíbenějším soutěžícím v letošní řadě kulinářské show MasterChef Česko. I přesto, že několikrát ukázala, že do kuchyně zkrátka patří, tak těsně před finále vypadla. Viki nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že soutěž byla také stres a kvůli tomu jí šla kila nahoru. Na druhou stranu říká, že vánoční čas je stvořený k mlsání a i ona hřeší...

Viktorie Hrazdílková sice letošního MasterChefa nevyhrála, ale lidé si ji velmi oblíbili díky její příjemné povaze a milému vystupování. Na sociálních sítích má početnou fanouškovskou základnu a v poslední době se snaží radit lidem, jak zlepšit jejich životní styl.

Sama v nedávném rozhovoru přiznala, že nejvíce nabrala během soutěže. "MasterChef byla nejen kuchařsky náročná soutěž. Stres, jídlo ve spěchu, neustálé ochutnávání a kila šla nahoru."

Po skončení celé show se ale rozhodla, že svůj přístup k životu změní. "Po soutěži jsem se rozhodla pro změnu, protože si vážím svého zdraví a uvědomovala jsem si, že styl, na kterém jsem jela v soutěži, není optimální. Využila jsem svých znalostí ze své certifikace fitness trenéra, upravila svůj jídelníček, vrátila se k pravidelnému pohybu a kila šla rychle dolů."

Hřešit o Vánocích se smí

Blíží se vánoční svátky což je pro mnohé Čechy synonymem ke slovu obžerství. I přesto, že Viki na svůj jídelníček dbá, tak během Vánoc mlsá a vůbec jí to nevadí. "Krom zdravého životního stylu považuji i tradice za důležité. Tradice by neměly z našeho života vymizet, protože jsem přesvědčena, že naše životy obohacují. Vánoce jsou pro mě osobně těmi nejkrásnějšími svátky a na adventní dobu se každoročně strašně těším," svěřila se eXtra.cz.

"Tradice a dobré jídlo k Vánocům neodmyslitelně patří a já si stojím za tím, že bychom si tento krásný čas měli užívat naplno. Na druhou stranu, vánoční svátky jsou poměrně dlouhé a jak se říká, všeho moc škodí. Vždy by měla být zachována nějaké rovnováha. Proležet celé svátky u televize vždy s talířem plného cukroví rozhodně není styl, který bychom měli pravidelně aplikovat," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy