Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda Mandrage se stala tatínkem: Dcera dostala jméno jako z pohádky

Kapela Mandrage se rozpadla.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
vztahy

Radostnou novinkou se pochlubil člen již rozpadlé kapely Mandrage, klávesista František Bořík (33), který na svět přivítal své další dítě. S půvabnou partnerkou Kateřinou se dočkali druhé dcery, které vybrali pohádkové jméno. Informaci sdílel pár na svých sociálních sítích.

"Dorota Boříková je od úterka naše nový děcko, takže zdarec," uvedl klávesista rozpadlé kapely Mandrage František Bořík na svém Instagramu ke snímku své rodiny.

Novorozenou dceru Dorotku přivítal na svět se svou krásnou partnerkou, vizážistkou a stylistkou Kateřinou, která se o novinku také podělila na svých sociálních sítích.

"Od úterního rána už je tu s námi Dorotka, která vás buď zdraví, nebo silně nedává souhlas se sdílením svého vzhledu! Nechám to na vás," napsala k rozkošnému snímku své Dorotky.

Netrvalo dlouho a u snímků se objevily desítky gratulací a krásných zpráv.

Konec kapely Mandrage

František Bořík byl nejmladším členem kapely Mandrage, která se pro překvapení všech fanoušků rozpadla koncem roku 2019. Za rozpadem kapely stál zejména zpěvák Víťa Starý, který propadl drogám.

"Víťa s námi nemluví, takže nevíme. Já jsem si to trochu vzal za své, že ho v tom nemůžu a hlavně nechci nechat. Teď byla spousta práce s koncertem a vlastně jsme na něj byli docela naštvaní. Ale já už nejsem. Teď už mám o něj jenom strach," řekl tehdy pro idnes.cz Franta Bořík se slovy, že nevěří, že se kapela někdy znovu postaví zpět na nohy.

Víťa Starý řeší zdravotní problémy

Víťa Starý dle posledních informací úspěšně abstinuje, avšak drogy se významně podepsaly na jeho zdravotním stavu. Momentálně musí řešit delší dobu neléčenou cukrovku. A s tím jsou spojené vážné komplikace. "Chodí chudák o holi, hrozí mu i invalidní vozík," spouští alarm v povídání pro eXtra.cz jeho blízký kamarád.

Nezbývá než doufat, že Víťovi se podaří ta nejhorší rizika zažehnat a opět se vrátí na pódia, na nichž by ho jeho fandové a fanynky viděli nejraději. Údajně na to taky sám myslí, protože když nemůže pracovat, aspoň doma v klidu tvoří další songy…

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy