Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hvězda luxusní party ve Varech! Kateřina Kaira Hrachovcová zastínila svým půvabem všechny přítomné

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 156 fotografií
Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (43) je jedna z nejžhavějších žen po čtyřicítce v českém šoubyznysu. Letos zavítala na karlovarský festival a užila si pompézní Moët party. Nejenom že zazářila, Kaira dokonce svým vzhledem a outfitem zastínila přítomné dámy.

Moët party 2018 na karlovarském filmovém festivalu má zdá se svoji královnu. Nejen že herečka Kateřina Kaira Hrachovcová zastínila všechny přítomné dámy, ale ukázala všem i to, jak skvěle může žena po čtyřicítce vypadat!

Zvolila jednoduché bílé šaty v kombinaci se zlatou, která celkovému vzhledu dodala šmrnc. Šaty ale nebyly to, proč Kaira vypadala jako bohyně. Mohl za to její jednoduchý, ale zato zajímavý účes, který dodal celkovému vzhledu mladistvý šmrnc.

I když si spousta lidí myslí, že společenské šaty nevypadají dobře v kombinaci s tetováním, Kaira dokázala, že za to umí vzít a v jejím podání to působilo zkrátka svěže. Co myslíte, také se vám herečka líbila? Nebo pro vás byla hvězdou večírku jiná dáma?

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články