Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda Krokodýla Dundeeho je po smrti: Betty Bobbitt zemřela po masivní mrtvici

Hvězda Krokodýla Dundeeho je po smrti: Betty Bobbitt zemřela po masivní mrtvici
Zdroj: Paramount Pictures
+ Další fotografie
smrt
Ve věku 81 let zemřela herečka Betty Bobbitt, nejvíce známá z filmu Krokodýl Dundee a jeho pokračování. O její smrti informoval její nejstarší syn na sociálních sítích. Betty zemřela v nemocnici 5 dní poté, co prodělala masivní mrtvici.

Herečka Betty Bobbitt ve věku 81 let zemřela v nemocnici poté, co prodělala masivní mrtvici. Na lůžku byla od středy a její nejstarší syn Christopher už před její smrtí informoval fanoušky o tom, že jí lékaři nedávají naději na zotavení.

Podle vyjádření Christophera na sociálních sítích Betty Bobbitt zemřela tiše a bezbolestně. Fanouškům pak především poděkoval za milé zprávy po její hospitalizaci a za podporu a soucit, který mu vyjadřovali.

Kariéra

Betty Bobbitt se v uměleckém světě pohybovala více než 60 let, kromě hraní ve filmech a seriálech se věnovala i divadlu a zpěvu. V zahraničí se nejvíce proslavila v seriálu Prisoner, kde hrála ve více než 400 epizodách.

V Česku si mohou diváci Betty pamatovat z filmu Krokodýl Dundee a jeho pokračování. Ve filmech měla sice jen malé role, zato ale byla ve čtyřech z nich. V pozdějším věku se věnovala i psaní a vydala knihu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy