Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hvězda kriminálky Miami děsí vzhledem: Herec David Caruso se vynořil po pěti letech

David Caruso se změnil k nepoznání.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Proměna

Bývalá hvězda Kriminálky Miami David Caruso (67) se změnil k nepoznání. Sympatický detektiv Horatio Caine byl spatřen na veřejnosti poprvé od roku 2017 a většina fanoušků by ho opravdu nepoznala. Caruso vypadal unaveně, sešle a charisma se z něj vytratilo, jak napsal web PageSix.

Ačkoliv se herec David Caruso objevil v menších rolích ve filmech Rambo: První krev, Čínská dívka nebo Důstojník a džentlmen, pořádnou slávu získal až díky seriálu Kriminálka Miami. V něm hrál hlavní postavu detektiva Horatia. Seriál se vysílal dlouhých deset let od roku 2002 až do roku 2012 a získal si mnoho fanoušků.

Herec byl proslulý svými zářivě zrzavými vlasy a ikonickými slunečními brýlemi, které si sundával po svém příjezdu k případu. Poté, co skončilo natáčení seriálu, ukončil i svou hereckou kariéru a začal se věnovat uměleckému byznysu, jak píše web News.

Vypadal k nepoznání

Nyní redakce PageSix upozornila na to, že zrzavý herec byl po dlouhých šesti letech spatřen na veřejnosti. A vypadal úplně jinak. Herec viditelně zestárnul, vypadá, jako kdyby na jakoukoliv péči o sebe rezignoval, a charisma se vytratilo.

Caruso byl spatřen u svého domu v San Fernando Valley v Kalifornii po boku s neznámou ženou, jak vyřizují pochůzky. Naposledy byl paparazzi fotografy spatřen v roce 2017 na letišti se svými dvěma dětmi.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy