Těšíte se na zimní komedii Špindl? Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyrážejí sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu užít si odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se v zimním sněhu ten pravý? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií.

Špindl natočil Milan Cieslar, tvůrce komedií Láska je láska nebo Život je život. V hlavních rolích si zalyžují Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Karel Zima, Jakub Kohák, Alice Bendová, Marek Vašut, Oldřich Navrátil, Lukáš Pavlásek, Aneta Krejčíková a další.

Aneta Krejčíková a Kateřina Klausová jsou krásné mladé dámy, za kterými se otočí každý chlap. Své obdivovatele ale má také Anna Polívková. Dcera Bolka Polívky přiznala, že dlouho měla trauma kvůli svému obřímu nosu. Zvažovala dokonce plastiku. „Přemýšlela jsem nad tím a nakonec jsem tu myšlenku zavrhla, protože to necítím jako problém, ale jedinečnost,“ uvedla Anna pro idnes.cz. A nakonec z nosu udělala výraznou přednost. Dostala ho do vínku od tatínka a dnes je na svou specifickou chloubu pyšná.