Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda Kofoly se vrátila do legendární reklamy: Takhle se Sandra proměnila za 20 let

Proměna hvězdy Kofoly.
Zdroj: se souhlasem Kofoly / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Je jí 23 let a "zuby zahnutý nahoru" jako by předznamenaly její osud. Sandra Flemrová, holčička z legendární vánoční reklamy a dnes sestřička v zubní ambulanci, se téměř po 20 letech znovu objeví v kampani Kofoly. Podívejte se, jak se za tu dobu proměnila. Poznali byste ji?

Holčička z reklamy se zlatým prasátkem se objeví v dalším spotu Kofoly. Tentokrát už ale nepředstavuje rozkošnou holčičku, kterou nevyděsí ani prasátko při řezání vánočního stromku v lese s tatínkem, ale dospělou ženu, ve kterou Sandra Flemrová vyrostla.

"Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mi byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků jako například koulovačku se štábem. Populární povedená reklama se mi ale přesto silně zapsala do života," svěřila se Sandra Flemrová během rozhovoru pro eXtra.cz.

Po letech je Sandra zpět na obrazovkách

V dětství absolvovala několik dalších castingů, ale až letos, kdy společnost Kofola hledala tvář pro svůj projekt Cirkulka, přišla ta pravá chvíle se na obrazovky vrátit.

"S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko "nene, já nemusím, já už ho vidím" přišel úplně přirozeně," vysvětluje Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko.

"Nejenže je Sandra s Kofolou spojená už skoro 20 let, ale zároveň patří k mladé generaci, pro kterou je udržitelnost klíčová. A jestliže cirkulace lahví je o jejich vracení, vrátili jsme i holčičku," říká Pavol Chalupka. Sandru koncept Cirkulky zaujal, a proto s nabídkou znovu účinkovat v reklamě, která je již na YouTube, bez váhání souhlasila.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy