Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Kobry 11 je po smrti: Christoph Quest zemřel jen dva týdny po své manželce

Hvězda Kobry 11 je po smrti: Christoph Quest zemřel jen dva týdny po své manželce
Zdroj: Facebook
sbohem
Německý televizní herec Christoph Quest zemřel ve věku 79 let. Podle deníku Bild mu selhalo srdce. Hvězda takových seriálů, jako například Kobra 11 či Kriminálka Kolín odešla na onen svět jen 2 týdny po smrti své ženy Doris. Ta podlehla rakovině.

Christoph Quest byl především v 80. a 90. letech velmi známou televizní osobností. Do paměti českých diváků se dostal především díky roli v oblíbeném seriálu Kobra 11. Herec zemřel na selhání srdce, které přišlo jen 2 týdny poté, co jeho manželka podlehla zákeřné rakovině.

Kromě televizních seriálů se Quest proslavil i jako divadelní režisér. Díky svému talentu se dostal k režírování představení nejen v Německu, ale i v Bruselu, Ženevě a Londýně. Nejaktivnější byl však v Berlíně, ve městě, v němž se narodil a které miloval.

Kromě Kobry 11 hrál Christoph Quest i v jiných seriálech, z nichž na českých obrazovkách byly vysílány například Otec Braun, Kriminálka Kolín a Místo činu.

Společný pohřeb

Vzhledem k smutnému úmrtí Christopha a jeho ženy v průběhu pouhých dvou týdnů, se rodina rozhodla uspořádat manželům společný pohřeb. Christoph Quest a jeho Doris spolu byli 30 let a nyní budou společně pohřbeni 24. ledna v Berlíně.

Související články

Další články