Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Karlových Varů Robert Pattinson v obležení šílících fanoušků: Taková hysterie tady dlouho nebyla

Kolem Je to šílená hysterie.
Zdroj: showpix.cz / profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Hvězda karlovarského festivalu Robert Pattinson (32) uvedl v místním divadle snímek Rover. Na jeho příjezd se připravovali úplně všichni. Hollywoodská hvězda ale překvapila chladností. Sotva vystoupil z letadla, tak nastoupil do auta a odjel do hotelu. Na rozdíl od svých hvězdných kolegů se odmítl fotit před hotelem Pupp.

Všichni netrpělivě očekávali příjezd největší hvězdy třiapadesátého ročníku filmového festivalu v Karlových Varech. Hlavně fanoušci doufali v to, že Robert Pattinson (32) bude přívětivý a přátelský. To se ale šeredně spletli.

Jakmile přistál, okamžitě nastoupil do auta a nechal se odvézt do hotelu Pupp. Ukazovat se příliš nechtěl a novinářům se co nejvíce vyhýbal. Je možné, že hollywoodská hvězda byla unavena po dlouhém cestování a jenom se chtěla dát dohromady předtím, než bude rozdávat úsměvy na všechny strany.

Upír ze Stmívání v Karlových Varech uvedl v místním divadle snímek Rover a ředitel festivalu Jiří Bartoška herci předá ocenění. Robert Pattinson se zdrží pouze jeden den. Po celou dobu byl v obležení fotoaparátů a fanoušků.

Takovou hysterii v Karlových Varech snad ještě nezažili. Holt herec je pořádný krasavec, tak není divu, že obzvlášť fanynky šílí.

Související články

Další články