Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Kapitána Ameriky skončila ve vězení: Mollie Fitzgerald ubodala maminku

Zdroj: csfd
+ Další 2 fotografie
Strašné
Herečka, která zazářila v úspěšném snímku od Marvela, byla zadržena policií a obviněna z vraždy druhého stupně. Mollie Fitzgerald (38) ubodala vlastní maminku v domě v Kansasu. Patricii Fitzgerald bylo osmašedesát let.

Všichni zůstali v šoku poté, co herečka Mollie Fitzgerald byla zadržena policií. Herečku obvinili z vraždy druhého stupně, ke které došlo 20. prosince. Mollie zabila svoji vlastní maminku Patricii Fitzgerald.

Osmašedesátiletou ženu ubodala v domě v Olathe v Kansasu, kde maminka žila. Pachatelka byla nalezena na místě činu, odkud putovala do nemocnice s lehčími zraněními. Policie si pro ni přišla 31. prosince, aby ji zatkla a obvinila.

Stark Girl

Ohavný čin má na svědomí herečka, která si střihla menší roli v oblíbené marvelovce z roku 2011. Zahrála si ve snímku Kapitán Amerika: První Avenger, kde ztvárnila roli Stark Girl.

Ve čtvrtek 9. ledna bude probíhat předběžné soudní jednání, kterého se Mollie musí zúčastnit. Poslední rozloučení s Patricií se bude konat v pátek 3. ledna ve farnosti Božského milosrdenství v Kansasu s následnou mší.

Související články

Další články