Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hvězda Kameňáku v insolvenci: Statisícové dluhy herce dostaly až na dno!

+ Dalších 17 fotografií
EXEKUCE
Představitel Honzíka Hlaváče z Kameňáku, „somrák drobásků“ a autor slavné hlášky „Hezký!“ nemá vůbec jednoduchý život! Jeden z mála herců, kteří jsou v sérii již od prvního dílu, se kvůli spirále dluhů dostal do tak špatné finanční situace, že ho musel zachránit stát insolvencí. Máme jeho exkluzivní slova!

Pavel Sankot (52), který hraje jednu z nejsrandovnějších postaviček Kameňákova, před lety přišel po čtvrtstoletí u jedné firmy o práci strojaře. Hned se dostal do dluhů. Jeden vytloukal druhým tak dlouho, až nakonec neměl na zaplacení vůbec žádného. Hrozilo, že přijde o střechu nad hlavou

„Pět let jsme byli v insolvenci, zrovna příští měsíc nám to s manželkou končí. Byla to hrozná doba. Konečně zase budeme moci dýchat. Vždyť jsme si celou dobu nemohli nic dopřát a jen jsme se báli, aby nám třeba nevypověděla službu lednička nebo pračka,“ prozradil eXtra.cz sympaťák Sankot.

Strach

Pět let nebyl ani na žádné dovolené, jenže ani tu si teď nedopřeje. „Nikdy jsem na cestování nebyl. Máme starou chalupu, která potřebuje spravit, tak teď všechny peníze půjdou do ní. Hlavně ale už nikomu nic nebudu dlužit. V životě ne. Už bych si nikdy nepůjčil ani korunu, natož tisícikorunu,“ přísahá.

Jeho fanoušci se mohou těšit, že se objeví i v právě vysílaném seriálu, který má sice spoustu kritiků, ale diváci na ně kašlou a z prvního dílu seriálu plného fórků a boje o sto milionů pro nejlepší obec v zemi v pátek udělali nejsledovanější pořad českých televizí.

„Tuším, že bych měl být asi od sedmého dílu dál. Měl jsem pár natáčecích dní. Samozřejmě zase je to o drobných a o slovu Hezký, ale jsou tam i další věci. Moc si už je ale nepamatuju,“ pobavil nás nakonec Pavel Sankot, jemuž kamarádi říkají Kachna podle prvního Kameňáku, v němž chtěl za padesát kaček sex právě s tímto opeřencem.

Mohlo by vás zajímat

Další články