Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězda Instagramu netušila, že je těhotná. Zjistila to 10 minut před porodem

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
šok
Krásná Australanka, která se proslavila jako instagramová modelka prožila něco, co je velmi neobvyklé. Nevěděla o svém těhotenství a v momentě, kdy jí došlo, že čeká dítě, začala rodit. Zdá se vám to neskutečné? Podle odborníků tento stav, kdy žena nepozná, že je těhotná, existuje. Říká se mu kryptické těhotenství.

Australská instagramová modelka Erin Langmaid (23) si za celou dobu, kdy pod srdcem nosila dítě, nevšimla, že je těhotná. Podle lékařů je to ojedinělé, ale přesto se to stává. Těhotenství si Erin uvědomila v koupelně, kdy za deset minut začala rodit na podlaze.

Erin si prý myslela, že nemůže shodit kila, která nabrala přes Vánoce. Opak byl ale pravdou. V jejím těle rostla holčička, kterou po porodu pojmenovala jménem Isla. Erin se celou dobu, kdy byla těhotná, fotila a ani na fotkách byste si nevšimli, že tato žena čeká miminko.

Erin dokonce nepravidelně menstruovala a brala antikoncepční pilulky. Její případ se nazývá kryptické těhotenství. Jedná se o stav, kdy žena neví, že je těhotná, a tuto skutečnost často zjistí až po 20. týdnu těhotenství. Tento stav potká zhruba jednu ženu z pěti set.

Podívejte se do galerie na fotky, na kterých už je Erin těhotná, jen ona o tom nevěděla,

Související články

Další články