Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Indiana Jones a Chrám zkázy Kate Capshaw: Adoptivní dcera točí filmy pro dospělé

Hvězda Indiana Jones a Chrám zkázy Kate Capshaw: Adoptivní dcera točí filmy pro dospělé
Zdroj: Lucasfilm Ltd. / profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
život
Kate Capshaw (66) je původním povoláním učitelka. To se jí ale příliš nezamlouvalo, a tak se rozhodla, že se přestěhuje do New Yorku, kde zkusí dráhu herečky. Nejdříve přišlo pár rolí v béčkových seriálech. Zlom v jej kariéře nastal ve chvíli, kdy si ji slavný režisér a později manžel Steven Spielberg (73) vybral do role ve filmu Indiana Jones a Chrám zkázy.

Kariéra Kate Capshaw byla sice úspěšná, ale velmi krátká. Její sen stát se herečkou se vyplnil, když si ji uznávaný režisér Steven Spielberg vybral do role ve filmu Indiana Jones a Chrám zkázy. Někdy v té době mezi nimi přeskočila jiskra.

I přesto, že Kate hrála po boku hollywoodského krasavce Harrisona Forda, její srdce si získal Spielberg, se kterým žije od roku 1991 a mají spolu pět dětí. Po natočení filmu Indiana Jones hrála Kate ve filmech už jen sporadicky.

Kate a Steven Spielberg adoptovali jako batole dceru Mikaelu, které je v současnosti třiadvacet let a snaží se prorazit coby herečka ve filmu pro dospělé. "Nějak mě unavovalo, že si svým tělem nemůžu vydělávat. A taky mě nebavilo, jak mi lidé říkali, že bych svoje tělo měla nesnášet," svěřila se Mikaela v rozhovoru pro deník The Sun.

Někteří rodiče by svoji dceru za výběr takového povolání odsoudili, ale Mikaela našla u těch svých oporu. Kate Capshaw i v šestašedesáti letech vypadá naprosto skvěle a svůj čas nejraději tráví s rodinou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy