Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězda Hunger Games Jennifer Lawrence se pořádně opila! Neunesla odkopnutí zpěvákem Coldplay!

Jennifer Lawrence a její viróza.
+ Další 3 fotografie
Vztah Jennifer Lawrence s Chrisem Martinem (38) byl vždy velmi složitý. Zpěvák Coldplay totiž nikdy nedokázal naplno opustit svou manželku Gwyneth Paltrow (42) a to hvězdu Hunger Games vždy trápilo. Přesto se nyní už nějakou dobu zdálo, že se blýská na lepší časy. Jenže Chris byl zase nachytán s úplně jinou! A to už bylo příliš i na Jennifer.

Chris se od začátku vztahu s mladou hvězdou i nadále na veřejnosti ukazoval s Gwyneth a ta navíc nikdy nedementovala časté spekulace o tom, že se k sobě s manželem vracejí. To Jennifer dokázala ustát, přece jenom výmluva, že jde především o děti, funguje vždycky velmi dobře.

Tak to šlo nějakou dobu, až se začal Chris na veřejnosti objevovat vlastně častěji s manželkou než s oficiální přítelkyní.

Následoval nespočet rozchodů a opětovných usmíření, až to pravděpodobně zpěváka Coldplay přestalo bavit.

Fotografové jej totiž vyfotili, jak se pozdě v noci prochází romantickým Londýnem v objetí se zpěvačkou Kylie Minogue (47).

To už bylo příliš i na Jennifer a pořádně se opila.

Paparazzi ji poté nachytali vylitou jak vázu při odchodu z jednoho klubu v Los Angeles. V puse měla čínské hůlky a údajně měla být ráda, že chodí. My Jennifer přejeme, aby se z bolestného vztahu rychle vzpamatovala. Chris Martin totiž nikdy nepatřil k nejvěrnějším partnerům a Gwyneth Paltrow se s ním měla rozejít právě kvůli tomu, že nedokázal přestat spát s fanynkami Coldplay.

Pravděpodobně tak o mnoho nepřišla.

Mohlo by vás zajímat

Další články