Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Harryho Pottera oznámila radostnou novinku: Devon Murray se stane otcem

Hvězda Harryho Pottera oznámila radostnou novinku: Devon Murray se stane otcem
Zdroj: Warner Bros. / archiv Devona Murrayho
+ Dalších 11 fotografií
těhotenství
Herec Devon Murray (31), kterého si lidé zamilovali jako nešikovného čaroděje Seamuse z filmů Harry Potter, na sociálních sítích oznámil radostnou novinku. Jeho přítelkyně Shannon McCaffrey Quinn čeká miminko a pár se už v lednu dočká vysněného potomka. Svým fanouškům se Devon pochlubil oblečkem pro děťátko a ultrazvukem.

Devon Murray, který si ve filmech Harry Potter zahrál čaroděje Seamuse Finnigana, na svých sociálních sítích fanouškům oznámil radostnou novinku. On a jeho přítelkyně Shannon McCaffrey Quinn se stanou rodiči.

Filmový čaroděj dal na svůj Instagram snímek s oblečkem pro miminko a ultrazvukem. K fotce připsal, že dítě by mělo přijít na svět 14. ledna příštího roku. Devon se Shannon randí od listopadu 2018 a je s ní velmi šťastný.

Devon Murray a herectví

Harry Potter byl Murrayho prvním a posledním hereckým úspěchem. Od té doby si nezahrál v žádném filmu ani seriálu a peníze, které si rolí Seamuse vydělal, utratil za auta, alkohol a lehké ženy. Dohromady se dal až v roce 2017 a svůj čas začal trávit na ranči u koní.

Související články

Další články