Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Harryho Pottera je těhotná: Jessie Cave alias Levandule vtipně oznámila, že čeká třetí dítě

Hvězda Harryho Pottera je těhotná: Jessie Cave alias Levandule vtipně oznámila, že čeká třetí dítě
Zdroj: archiv Jessie Cave / Warner Bros. Pictures
+ Dalších 10 fotografií
miminko
Herečka Jessie Cave (33), nejlépe známá jako Levandule Brown z filmů o Harrym Potterovi, oznámila radostnou novinku. Na svém Instagramu ukázala rostoucí bříško a pochlubila se, že čeká své třetí dítě. Gratulacemi ji zahrnuli nejen kolegové z kouzelného světa, ale i herci ze seriálů, jako jsou Zaklínač či Hra o trůny.

Herci z filmové série Harry Potter už dávno nejsou děti, naopak se sami stávají rodiči. Nedávno se otcem stal Rupert Grint alias Ron Weasley a nyní radostnou novinku oznámila i Jessie Cave alias Levandule Brown. Pochlubila se rostoucím bříškem a už za pár měsíců na svět přivede své třetí dítě.

Jako už dvojnásobná maminka oznámila těhotenství humorně. „Ups, udělala jsem to zase,“ napsala Jessie k rozkošné fotce s bříškem. Jsou to právě její dvě děti a těhotenství, které jí dělají radost v době smutku. Herečka totiž stále oplakává smrt svého bratra Bena, který loni v dubnu zemřel ve věku 27 let kvůli kaskadérskému triku spočívajícímu v jízdě na střeše rozjetého vlaku.

Ačkoliv si Jessie zahrála v mnoha filmech a seriálech, v Česku je nejlépe známá právě jako Levandule z filmů o Harrym Potterovi. Roli získala po náročném castingu v roce 2007, při kterém dokázala porazit více než 7 tisíc dalších uchazeček.

Jessie Cave přijímá gratulace

Pod fotkou herečky se zatím malým těhotenským bříškem se sešla spousta slavných gratulantů. Kromě Evanny Lynch, která se ve snímcích z kouzelného světa zhostila role Lenky Láskorádové, a Anny Shaffer, která hrála Romildu Wayne a v seriálu Zaklínač nyní hraje čarodějku Triss, Jessii pogratulovala i herečka Gemma Whelan, známá jako Yara Greyjoy ze seriálu Hra o trůny.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy