Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Harryho Pottera čeká příchod prvního potomka: Z roztomilého kouzelníka vyrostl budoucí rodič

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
harry potter
Z představitelů nerozlučných kouzelníků Rona, Hermiony a Harryho vyrostli dospělí lidé, kteří pomalu ale jistě pomýšlí na rodiny. Pohledná herečka Emma Watson (29) sice věk na potomka už má, ale zatím dítě neplánuje. Pro mnohé je možná překvapení, že první z legendární trojice, který se stane rodičem, je právě Rupert Grint (31), kterému zanedlouho porodí první potomka přítelkyně herečka Georgia Groome (28).

Málokdo z fanoušků legendárních filmů Harry Potter by si tipnul, že se jako první z trojice kouzelníků stane otcem právě Rupert Grint. Jednatřicetiletý představitel Rona je šťastně zamilovaný již od roku 2011 do britské herečky Georgie Groome.

Po devíti letech vztahu do toho dvojice praštila a očekávají svého prvního potomka. „Rupert Grint a Georgia Groom s nadšením oznamují, že čekají miminko. V tomto čase by byli rádi za respektování soukromí,“ potvrdil jejich mluvčí.

Georgia Groome je o tři roky mladší než její partner Rupert Grint. Před časem zamilovaný pár načapali v Londýně na nákupech fotografové. Na snímcích je jasně vidět, že herečka se pomalu začíná zakulacovat.

Související články

Další články