Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Gymplu Korolová se pořádně odvázala. Na koncertě předvedla, jaká je rajda, všem ukázala polonahý zadeček a řádila jako Miley Cyrus

Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Talentovaná herečka, která se zatím výrazně prosadila v seriálu televize Nova Gympl, Ivana Korolová (25) má i další obzor zájmu. Začala zpívat, a dokonce už měla i svůj koncert, na kterém pořádně řádila.

Ivana si dobře spočítala, že pokud bude chtít zaujmout, musí do svého výkonu dát opravdu všechno. Herečka, která v nováckém seriálu představuje smolařku Terku, to na pódiu rozjela, jako by za sebou měla několik koncertů s Madonnou a Miley Cyrus (21) dohromady. Bylo vidět, že se těmito zkušenými harcovnicemi, kterým není nic svaté, nechala mladá herečka inspirovat.

Během svého vystoupení se totiž oblékla do šatů, jejichž polovina byla ušita z průsvitného igelitu, takže fanoušci v publiku si užívali pohled na pěkně tvarovaný zadeček. Tuhle kreaci pak vystřídal kraťoučký top, kraťasy s vysokým pasem a samozřejmě síťované punčochy. Korolová v jednu chvíli dokonce vyplázla jazyk jako Miley. Pro případné rýpaly, kteří se budou rozčilovat, že se jedná o kopírování a v Česku neumíme být originální, máme jedno pořekadlo často používané v reklamní branži: "Lepší dobře udělaná kopie než špatně vymyšlený originál."

Související články

Další články