Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Gilmorových děvčat prodává luxusní vilu: V tomto přepychu žil majitel bistra Luke

Hvězda Gilmorových děvčat prodává luxusní vilu: V tomto přepychu žil majitel bistra Luke
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
galerie bydlení
Herec Scott Patterson (62), spíše známý pod jménem Luke z Gilmorových děvčat, prodává luxusní vilu, kterou vlastnil téměř osmnáct let. Rezidenci prodává za více než dvojnásobnou hodnotu její původní ceny, a to za téměř 60 milionů korun. Podívejte se, v jakém přepychu hvězda Gilmorek žila.

Herec Scott Patterson je pro většinu smrtelníků známý spíše jako majitel bistra Luke Danes z divácky jednoho z nejoblíbenějších seriálů Gilmorova děvčata. Tahle role ho dostala nejen na herecké výsluní, ale také si přišel na pořádný balík peněz.

V dobách jeho největší slávy Scott nezahálel a mezi jeho prvními většími investicemi byla před osmnácti lety koupě domu za 28 milionů korun. Herec se ale rozhodl, že je ten pravý čas jít o dům dál, a dnes prodává luxusní vilu za téměř 60 milionů korun, což je za více než dvojnásobek původní ceny.

Interiér domu

Dům se nese v přírodních barevných tónech, které mu dodávají vzdušnost. Uvnitř se nachází čtyři ložnice, čtyři koupelny, v obývacím pokoji nechybí krb ani bar pro případné víkendové večírky.

Jedna ze čtyř ložnic se nese ve světlých barvách s dechberoucím výhledem na hory kolem údolí San Fernanda. Vile obklopené živým tropickým plotem nechybí ani obrovský venkovní bazén.

V galerii se podívejte, v jakém přepychu Luke z Gilmorových děvčat žil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy