Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda gay popu Bendig se ve Varech porval s ochrankou, podivný milenec všem ukazoval zadek

Jan Bendig má ve Varech kluka.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Stačí si takhle sednout na karlovarské kolonádě na kafíčko, číst na mobilu eXtra.cz a občas se rozhlédnout kolem. Nedávno jsme vás informovali, že do Varů na 49. ročník filmového festivalu zavítal i známý tvořitel gay popu, zpěvák Jan Bendig (20), který na pohřbu Ivety Bartošové jako kdyby přebíral Grammy.

Teď jsme Honzu s jeho milencem zahlédli na kolonádě, kde nás pobavilo, jak se před objektivy našeho fotografa po sobě okamžitě začali plazit jako hadi. Okolí se hned proměnilo ve filmové kulisy z kultovního filmu o lásce dvou kovbojů Zkrocená hora a němečtí turisté se nás začali poptávat, jestli se tu nekoná gay pride.

Bendig patří mezi největší hvězdy letošního ročníku, na rozdíl od oficiální star Mela Gibsona (58) je milý, s fanoušky si udělá selfie na počkání a některým prý i na místě zazpívá. S hollywoodskou star má ale společnou výbušnost. Podle Blesk.cz se Bendig den před korzováním na kolonádě porval s ochrankou u jednoho podniku a na další party pak jeho podivný přítel vystrkoval zadek.

Související články

Další články