Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda filmu Ženy v pokušení: Vítězka StarDance Veronika Khek Kubařová pracuje na novém projektu

Zdroj: Falcon
+ Další 2 fotografie
Film
Od premiéry filmu Ženy v pokušení uplynulo dlouhých 11 let. Za tu dobu stačila Veronika Khek Kubařová (33) vyhrát taneční soutěž StarDance, provdat se za divadelního režiséra Pavla Kheka a zahrát si v několika úspěšných filmech. Na čem herečka zrovna teď pracuje?

Veronika Khek Kubařová začala svou kariéru v komedii Rafťáci, kterou natočil v roce 2006 Karel Janák. Pak už to s ní šlo ráz na ráz. Úspěch znamenala role po boku Ivana Trojana v televizním snímku Juraje Herze Dívka a kouzelník, za niž získala cenu pro Televizní objev roku 2009.

Následovala role princezny v pohádce Nejkrásnější hádanka a divácky úspěšné komedii Ženy v pokušení, ve které si zahrála po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové.

Herečka se kromě filmu věnuje i divadlu. Po boku Ivana Trojana a vlastně celé dejvické party se objevila v televizním seriálu Zkáza Dejvického divadla. Nyní se Veronika věnuje natáčení filmu Jedině Tereza. Jejího partnera ve snímku ztvární Igor Orozovič (36) a sokyni v lásce půvabná Emma Smetana (32).

Romantickou komedii natáčí režisér Jaroslav Fuit (45). Film vypráví o tom, že je zamilovaný člověk ochoten udělat pro záchranu letitého vztahu opravdu vše, a to i navzdory četným nástrahám, omylům a fatálním nedorozuměním. Natáčení filmu skončí v lednu 2021, premiéra je plánována na podzim 2021.

Související články

Další články