Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda filmu Ženy sobě se stala maminkou ve 46 letech: Kristen Wiig a Avi Rothman přivítali dvojčata

Hvězda filmu Ženy sobě se stala maminkou ve 46 letech: Kristen Wiig a Avi Rothman přivítali dvojčata
Zdroj: Universal Pictures/profimedia
+ Dalších 7 fotografií
radostná novinka
Oblíbená herečka, která nejvíce zazářila v komediálním snímku Ženy sobě, se stala hned dvojnásobnou maminkou. Kristen Wiig (46) totiž se snoubencem Avi Rothmanem (42) na svět přivítala dvojčátka.

Kristen Wiig je velmi populární a často obsazovanou herečkou. Nyní se ve světě rozšířila radostná novinka, že se Kristen ve svých šestačtyřiceti letech stala dvojnásobnou maminkou. Společně se snoubencem Avi Rothmanem, který se také živí herectvím, přivítali na svět dvojčátka. Informaci jako první přinesl magazín People.

Zprávu o příchodu dvojčátek se páru podařilo držet dlouho v tajnosti, protože děti se měly narodit už někdy začátkem roku. Kristen a Avi se zasnoubili v průběhu minulého roku poté, co spolu randili tři roky.

Oblíbená herečka

Jak už jsme zmínili výše, Kristen je velmi oblíbenou a často obsazovanou herečkou. Je jednou z nejvšestrannějších hereček své generace. Nejvíce zazářila v komediálním snímku z roku 2011 Ženy sobě, který si vysloužil nominaci na Oscara Kristen si také zahrála například ve snímku Zilionáři, kde se objevila po boku Owena Wilsona Vedle něj si zahrála i v komedii Zoolander No. 2, kde se mimo jiné objevila i jména, jako je Ben Stiller, Penélope Cruz nebo Will Ferrell

Dále si Kristen střihla jednu z hlavních rolí ve snímku Krotitelé duchů z roku 2016. Jejím nejnovějším počinem je pak role ve filmu Wonder Woman 1984, který bude mít premiéru letos v říjnu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy