Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda filmu Sněženky a machři Veronika Freimanová (68): Ukázala dceru s vnučkou

Slavnostní otevření obchodu.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
rodina

Herečka Veronika Freimanová prožila krušný konec roku. Zemřela jí tchyně, se kterou měla velmi dobré vztahy, záhy následovala další rána, přišla o svou milovanou maminku, jak uvedl Blesk. Nyní se Veronika objevila na otevření obchodu Potten & Pannen a ukázala, co jí teď v životě dělá největší radost.

Půvabná herečka Veronika Freimanová (68) má za sebou velice těžké období. V listopadu minulého roku přišla o tchyni, Věru Boučkovou. Matku svého manžela Vladimíra Boučka (68) měla nesmírně ráda. Pouze o pár týdnů později ale následovala ztráta největší. Freimanové zemřela maminka.

Vyrovnat se s jejím odchodem bylo pro herečku neskutečně těžké. S maminkou si byla velice blízká. „Maminku milovala, byla s ní v neustálém kontaktu a často ji navštěvovala v Praze na Pankráci, kde stará paní bydlela,“ psal deník Aha!. Dožila se krásných 96 let. Po smrti babičky smutnily i Veroničiny dcery, Tereza (36) a Markéta (30). „Měly babičku moc rády a pohřeb pro ně byl – stejně jako pro jejich mámu – krutý,“ sdělil zdroj z Písku.

Veroničina maminka trpěla Alzheimerovou chorobou. Potom, jak už to bývá, to šlo ráz na ráz. Dožila se ale krásného věku. Oni mají Freimanovi dlouhověkost v rodině dědičnou. Veroničina babička se dožila sto čtyř let!“ uvedl zdroj pro deník Blesk.

Vnučka půjde možná v jejích šlépějích

Ačkoliv hvězda seriálu ZOO a profesorka Hanka z legendy Sněženky a machři vždy považovala své soukromí za svaté, nyní dorazila na slavnostní otevření obchodu Potten & Pannen a rozdávala úsměvy na všechny strany. Doprovod jí dělala dcera Tereza Brabcová společně s vnučkou Ellou.

Veronika si roli babičky užívá. S vnučkou se snaží trávit čas, jak jen to jde. S Ellou chodí ráda na procházky, bere ji do zoo, užívají si společně strávený čas naplno. Již dříve zmínila, že vnučka dost možná půjde v jejích šlépějích. „Ella chodí často a ráda do divadla. A miluje hry „jako“. Ráda utíká do světa fantazie,“ vysvětluje herečka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy