Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Hvězda filmu Sněženky a machři Veronika Freimanová (68): Ukázala dceru s vnučkou

Slavnostní otevření obchodu.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
rodina

Herečka Veronika Freimanová prožila krušný konec roku. Zemřela jí tchyně, se kterou měla velmi dobré vztahy, záhy následovala další rána, přišla o svou milovanou maminku, jak uvedl Blesk. Nyní se Veronika objevila na otevření obchodu Potten & Pannen a ukázala, co jí teď v životě dělá největší radost.

Půvabná herečka Veronika Freimanová (68) má za sebou velice těžké období. V listopadu minulého roku přišla o tchyni, Věru Boučkovou. Matku svého manžela Vladimíra Boučka (68) měla nesmírně ráda. Pouze o pár týdnů později ale následovala ztráta největší. Freimanové zemřela maminka.

Vyrovnat se s jejím odchodem bylo pro herečku neskutečně těžké. S maminkou si byla velice blízká. „Maminku milovala, byla s ní v neustálém kontaktu a často ji navštěvovala v Praze na Pankráci, kde stará paní bydlela,“ psal deník Aha!. Dožila se krásných 96 let. Po smrti babičky smutnily i Veroničiny dcery, Tereza (36) a Markéta (30). „Měly babičku moc rády a pohřeb pro ně byl – stejně jako pro jejich mámu – krutý,“ sdělil zdroj z Písku.

Veroničina maminka trpěla Alzheimerovou chorobou. Potom, jak už to bývá, to šlo ráz na ráz. Dožila se ale krásného věku. Oni mají Freimanovi dlouhověkost v rodině dědičnou. Veroničina babička se dožila sto čtyř let!“ uvedl zdroj pro deník Blesk.

Vnučka půjde možná v jejích šlépějích

Ačkoliv hvězda seriálu ZOO a profesorka Hanka z legendy Sněženky a machři vždy považovala své soukromí za svaté, nyní dorazila na slavnostní otevření obchodu Potten & Pannen a rozdávala úsměvy na všechny strany. Doprovod jí dělala dcera Tereza Brabcová společně s vnučkou Ellou.

Veronika si roli babičky užívá. S vnučkou se snaží trávit čas, jak jen to jde. S Ellou chodí ráda na procházky, bere ji do zoo, užívají si společně strávený čas naplno. Již dříve zmínila, že vnučka dost možná půjde v jejích šlépějích. „Ella chodí často a ráda do divadla. A miluje hry „jako“. Ráda utíká do světa fantazie,“ vysvětluje herečka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy