Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězda filmu Sněženky a machři se změnila: Z Kopty je korpulentní padesátník

+ Další 4 fotografie
proměna
Na vrchol ho dostal film Sněženky a machři, kde ztvárnil postavu Radka Převrátila. Na několik let se po něm slehla zem a letos se vrátil s novou talkshow, která moc úspěchu nesklidila. Řeč je o Václavu Koptovi (54).

Čtyřiapadesáti­letého herce, textaře, hudebníka a nově i spisovatele si lidé zamilovali díky legendárnímu českému filmu Sněženky a machři. Pak ale jeho sláva vymizela a po Václavu Koptovi jakoby se slehla zem.

Václav Kopta zazářil jako Radek Převrátil ve filmu Sněženky a machři ale tím jeho sláva skončila. Na nějakou dobu se odmlčel a vrátil se až po hodně dlouhé pauze. Teď je Václav Kopta k vidění skoro všude. Hraje například ve filmu Chalupa na prodej a zatančil si třeba i ve StarDance.

Dokonce přišel i s novou televizní talkshow nesoucí název Koptashow. Ta ale moc velký úspěch u diváků nesklidila.

Kopta byl ve filmu Sněženky a machři roztomilý pohledný klučík. Za ty roky se ale pořádně změnil a hodně přibral na váze. Nyní je z něho korpulentní padesátník. Podívejte se do fotogalerie, jak dnes Václav Kopta vypadá.

Mohlo by vás zajímat

Další články