Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda filmů s hvězdičkou Sarah Star o sobě dala vědět… Bohužel přijde o prsa!

Zdroj: archiv, youtube.com
+ Dalších 27 fotografií
Bývalá hvězda hanbatých filmů Sarah Star se na čas stáhla, aby o sobě teď dala vědět. Rozhodla se nejen opustit svět čuňačinek, a navíc má v plánu chirurgické odstranění implantátů a prsních žláz. Důvod? Obava ze zákeřné rakoviny...

Sarah Star je známá tím, že se snaží radit svým mladším kolegyním. Často se zmiňuje třeba o hvězdě českého pornoprůmyslu Lady Dee. Teď ale promluvila o sobě, když se rozhodla, že chystá kariérní konec. „Letos po sezoně se chystám definitivně skončit s kariérou modelky. Erotickou hvězdou jsem byla až příliš dlouho. Směji se tomu, ale opravdu tomu bude v září neuvěřitelných 19 let, co se pohybuji v branži. Do roka mám v plánu chirurgické odstranění implantátů a prsních žláz. Rakovina se u nás v rodině objevila opakovaně a já tu chci být alespoň do 108 let! Operace se nebojím, jen mi trochu dělá vrásky, že budu muset možná obměnit šatník kvůli drobné proporční změně. Ale to je činnost, která mě naštěstí velmi baví, jako snad každou ženu,“ svěřila eXtra.cz hvězda hanbatých filmů Sarah Star.

Tak uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne. Už v minulosti se totiž mockrát stalo, že si to herečky filmů s hvězdičkou nakonec rozmyslely a ještě si pár divokých scén před objektivem kamery „střihly“.

Související články

Další články