Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda filmů pro puberťáky Amanda Bynes zase v léčebně: Drogy jí nedovolí vrátit se do života!

+ Dalších 11 fotografií
pád na dno
Herečka Amanda Bynes (32) nedávno oznámila, že by se chtěla vrátit k točení filmů. Nyní zahraniční média mluví o tom, že znovu propadla drogám a skončila v léčebně. Hvězda filmů pro puberťáky měla perfektně nastartovanou kariéru. Bohužel neunesla slávu a začala kombinovat drogy a alkohol. Už více než šest let se nemůže odrazit ode dna.

Amanda Bynes má podobný osud jako Lindsay Lohan. Obě dvě měly obrovský herecký talent a zářily ve filmech pro puberťáky. Režiséři jim věštili pohádkovou budoucnost a hvězdnou kariéru. Možná by se to i vyplnilo, kdyby herečky zvládly unést slávu.

V roce 2003 si Amanda zahrála v oblíbené komedii Co ta holka chce. Byla plná elánu, vypadala perfektně a uměla se chovat. Po řadě průměrných filmů se z Amandy rázem stala hvězda první kategorie.

Se slávou přišly ale i večírky, alkohol a drogy, kterým mladá herečka nedokázala odolat. Z kopce to s herečkou začalo jít v roce 2010. „Začala jsem si drog opravdu užívat a staly se mým temným, smutným světem. Byla jsem zavřená doma a jen jsem se sjížděla, koukala na televizi a tweetovala,“ dodává. V roce 2012 ji chytila policie, když řídila auto pod vlivem alkoholu.

Ještě nedávno herečka prohlašovala, že se v léčebně dala dohromady a chystá velký herecký comeback. Bohužel nové informace hovoří opět o tom, že Amanda podlehla drogám a znovu skončila v léčebně.

Mohlo by vás zajímat

Další články