Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda filmů pro dospělé jde znovu pod kudlu: Jaký zákrok podstoupí Daisy Lee tentokrát?

Hvězda filmů pro dospělé jde znovu pod kudlu: Jaký zákrok podstoupí Daisy Lee tentokrát?
Zdroj: Prima COOL
+ Dalších 5 fotografií
Změna
Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee se rozhodla, že podstoupí další chirurgický zákrok. Tentokrát si chce nechat udělat nové zuby, se svými je už delší dobu nespokojená. Daisy pro eXtra.cz exkluzivně prozradila, na kolik ji vyjde pravý americký úsměv.

Karolína Urbanová, známá spíše pod uměleckým jménem Daisy Lee, se stále necítí se sebou na sto procent spokojená. O další úpravě už uvažuje delší dobu a nyní se rozhodla, že s tím konečně něco udělá. Plánuje si nechat udělat nové zuby, úpravu ale nepodstoupí v České republice. Kam si Karolína pro nové zuby zajede a kolik ji to bude stát?

Proč se rozhodla

Karolína se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, proč se rozhodla nechat si udělat nové zuby. Chce mít zkrátka dokonalý úsměv a moc dlouho při tom netrpět. "Přeji si to už delší dobu. Vždycky jsem si chtěla nechat udělat prsa, nos a ještě k tomu zuby, protože je nemám úplně rovné. Hlavně ty spodní, jelikož jsem kašlala na rovnátka a nenosila jsem je. Celkově jsem na zubaře dost kašlala a když jsem byla u zubaře, řekl mi, že pokud chci mít hezké a rovné zuby, tak to bude trvat tři roky intenzivní péče s tím, že bych tam neustále musela chodit a furt by s tím musel něco dělat," vysvětlila Daisy.

"Je to strašně náročné, bolestivé a možná by mě to vyšlo i dráž než zuby, co mi udělají v Turecku. Proto jsem se rozhodla že pojedu na kliniku tam, kde mi zuby obrousí. Během čtyř dnů budu mít udělané komplet nové zuby a už nemusím nic řešit," pokračovala.

Nové zuby

Daisy nám lehce popsala, jak bude celý proces probíhat. "Zuby obrousí, takže budu vypadat jak žralok. Pak na to nasadí korunky a ve výsledku to vypadá jak typický americký úsměv," popisovala Karolína. "Budu tam muset jet na pět dnů. Trošku se bojím, vůbec si nedovedu představit, jaké to potom bude," svěřila se instagramová hvězda.

Cena nových zubů vyjde Daisy přibližně na 7 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 176 tisíc korun. Jedinou výtkou je pro Karolínu fakt, že se zuby budou muset po nějakém čase obnovit. "Je tam životnost deset až třicet let," řekla Karolína.

Hvězda filmů pro dospělé také prozradila, u koho se nechala inspirovat a proč se rozhodla jet právě do Turecka. "Barracuda tam byl a teď má krásné zuby. U něj jsem se nechala inspirovat. Na kliniku jsem napsala a už domlouváme termín. Čekám jen, až otevřou hranice," svěřila se Daisy s tím, že pro nové zuby si plánuje zaletět už v červenci.

Bude další úprava?

Nakonec Karolína řekla, zda v budoucnu plánuje nějakou další úpravu. "Po téhle úpravě už nemám nic v plánu, tedy krom prsou. Chci odlehčené implantáty, protože mám normální a docela mě zatěžují. Ale to plánuji až za dlouho, jelikož teď mám tyhle nové," pronesla na závěr.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy