Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee: Mám životní zkušenosti čtyřicetiletých

Zdroj: Se souhlasem Daisy Lee / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Galerie

Hvězda filmů pro dospělé a influencerka Daisy Lee (23), vlastním jménem Karolína Urbanová, ani v době světové pandemie nezahálí a své fanoušky těší jedním žhavým snímkem za druhým. Přesto se svěřila, že je tohle léto pro ni to nejhorší ze všech, a také prozradila, že si kvůli extrémním životním zkušenostem chrání své bezpečí víc než běžní lidé. "Lidé se mi smějí, myslí si, že jsem blázen a mám schízy, paranoie a vymýšlím si, abych byla zajímavá."

"Za mě je tohle nejhorší léto ze všech - smutné, divné a nudné. Přijde mi, že (já teda taky) se všichni honí za prací a snaží se dohonit ten rok téměř bez práce a vytěžit maximum ze všeho, než nás zas zavřou," uvedla hned na úvod pornoherečka Daisy Lee, která již zanevřela i na party. Lidé prostě nejsou naladěni, což chápu, protože to mám úplně stejně po tomhle teroru, který nás zase čeká..."

Mé zkušenosti odpovídají věku čtyřicetiletých

"Už na mě také doléhá to mé distancování od lidí, protože mi došly nervy na ty falešný s....a. Celý rok jsem trávila opravdu sama se psem a s lidma jsem se vídala pouze pracovně. Ztratila jsem už jakoukoli naději na normální a upřímný lidi," prozradila na svých sociálních sítích s tím, že si zašla i k psycholožce.

"Moje psycholožka říkala, že jestli tímto stylem bude můj život probíhat dál, kdy už mé zkušenosti odpovídají věku 40 let, tak budu za chvíli vyhaslá, jako staří lidé, kteří si toho zažili tolik, že jsou otrávení životem," a tyhle stavy na sobě skutečně pociťuje.

Mám alarm, fotopast, ocel na dveřích i senzory na oknech

"Kolikrát se nemohu bavit ani s lidma v mém věku, protože jsou ještě strašně nedozrálý, a vytáčí mě, jak jsou naivní. Jelikož jsem se v sedmnácti odstěhovala z domu a zažila hodně extrémních věcí a vím, co všechno se může stát, co dokážou lidé dělat za věci, o kterých sem ani neměla tušení a jsou pro většinu lidí absolutně nereálné."

Kvůli životním zkušenostem, které nebyly pouze příznivé, si dokonce zajistila co možná nejbezpečnější život. "Mám alarm, fotopast a ocel na dveřích, senzory na oknech. Lidé se mi smějí, myslí si, že jsem blázen a mám schízy, paranoie a vymýšlím si, abych byla zajímavá," uvedla s tím, že se několikrát spálila i u těch, od kterých by to čekala nejméně. " Když vás za 3 roky vaši 3 dobří kamárádi podělají stylem, kdy se vás pokusí vykrást a mnoho horších věcí, o kterých nechci mluvit, i přestože vědí, čím jste si prošli, tak byste asi dopadli stejně," dodala.

Související články

Další články