Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězda filmů pro dospělé Anie Darling o hororu na pařížském letišti: Nemohla jsem dýchat, byla to bezmoc

Anie Darling o hororu na pařížském letišti: Nemohla jsem dýchat
Zdroj: Se souhlasem Anie Darling
horor

Mladičká hvězda z filmů pro dospělé  Anie Darling (22) si v posledních pár hodinách zažila dle svých slov peklo. Zasekla se na pařížském letišti a redakci eXtra.cz popsala hrozné chvíle, ze kterých se bude ještě dlouho vzpamatovávat. 

Pornoherečka a máma dvouleté dcerky Anie Darling si zažila hororové chvíle na pařížském letišti při návratu zpátky do Česka.

Uvězněna na letišti

"Uvězněna na dalších deset hodin na letišti. Nejhorší přístup zaměstnanců, co jsem kdy viděla. Francouzi dělají, že vůbec nerozumí anglicky, a odmítají se s vámi bavit," rozpovídala se nešťastně včera Anie Darling na sociálních sítích.

"Nemám ani možnost dostat se pro léky, které musím pravidelně brát. Není tu ani žádné jídlo nebo pití. Je mi zima, mám hlad, jsem unavená, bez léků a mám totální úzkost a paniku," popsala dramatické chvíle herečka z filmů pro dospělé.

Hrůzný zážitek se šťastným koncem

Po třinácti hodinách se na vyděšenou Anie Darling usmálo štěstí a nakonec všechno dobře dopadlo. Na takový zážitek ale jen tak nezapomene.

"Klepala jsem se jako pes a nemohla jsem dýchat. Pak jsem si sundala roušku, ať jsou opatření, jaká jsou. Já si myslela, že se o mě pokouší infarkt," řekla nakonec eXtra.cz.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy