Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda filmu Na samotě u lesa potřebuje zubaře. Proč slavná česká herečka na svůj úsměv nedbá?

Zdroj: ShowPix
+ Dalších 13 fotografií
Je to velká filmová hvězda a také žena, pro kterou je morálka velmi důležitou součástí jejího života. Excelovala ve filmu Na samotě u lesa a patří mezi vášnivé kuřačky. Víte, komu patří tento chrup?

Kdo tipoval, že tyto žlutohnědé zuby patří Daniele Kolářové (71), tak se trefil. Film Na samotě u lesa (1976) patří k pokladům české kinematografie a hlášky z něj jsou nestárnoucí. Na rozdíl od herců, kteří už dnes vypadají úplně jinak. Co se stalo s Danielou Kolářovou, která si ve filmu zahrála maminku toužící po chalupě na venkově?

Bohužel patří k vášnivým kuřačkám. Nikotin opravdu miluje. Přiznala, že kouří už skoro 50 let a nic na tom rozhodně měnit nehodlá. „Říká se o ní, že to je Bartoška v sukni. Ani ona se bez cigaret neobejde. Denně vykouří určitě čtyřicítku,“ práskli deníku Aha! její herečtí kolegové.

Pamatujete si, jak jejímu kouzlu podlehl mladý Oldřich Kaiser v Setkání v červenci? Oba byli tehdy tak mladí a krásní. Velký dojem Daniela Kolářová udělala také na Jaromíra Hanzlíka ve filmovém hitu Léto s kovbojem. Čas nikdo nezastaví, ale fanoušci mají jasno – najít si volné dopoledne a navštívit zubaře by měla.

Související články

Další články