Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Evropy 2 do toho praštila: Petr Říbal si vzal krásnou Miss Hávovou

Petr Říbal se svou krásnou manželkou Michaelou.
Zdroj: Se svolením Evropy 2
+ Další fotografie
Instanews

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a modelka Michaela Hávová do toho praštili. Herečka Eva Burešová se pochlubila těhotenským bříškem, ale pozor, není vše tak, jak vypadá. Česká Barbie Dominika Myslivcová odhodila svršky a předvedla provokativní snímek a misska Karolína Kokešová ukázala pevné tělo v plavkách.

Moderátor Petr Říbal je ženatý, vzal si krásnou Miss

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal se oženil, za ženu si vzal krásnou Miss Michaelu Hávovou, která nyní nosí nové příjmení Říbalová. "Tady už jsme skoro 6 minut ŘíbaLOVE," napsal k zamilovanému snímku Petr.
Eva Burešová překvapila těhotenským bříškem

Herečka Eva Burešová se pochlubila snímky těhotenského bříška, některé fanoušky tím možná překvapila, ale i nachytala. Těhotenské bříško není totiž skutečné, ale je součástí natáčení seriálu Slunečná, kde hraje Týnu. "Prý vám chybějí fotky ze zákulisí. Tyhle se vám, myslím, budou líbit," uvedla k fotografiím.

Česká Barbie Dominika Myslivcová provokuje

Půvabná Dominika Myslivcová se pochlubila snímkem, na kterém své tělo zahalila pouze do osušky. "No čauky mňauky a vzhůru k výškám," napsala.

Karolína Kokešová vystavila křivky

Vítězka Miss Global Karolína Kokešová ukázala žhavý snímek v plavkách, na kterém vynikly její pevné a vysportované křivky. "Opalujete se rádi? Jsou myslím jen dvě skupiny lidí….ti, kteří to nesnášejí, a ti, kteří to milují... co je váš případ?" zeptala se svých fanoušků na sociálních sítích.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy