Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Discopříběhu Rudolf Hrušínský nejmladší slaví 50 let: Život pod pokličkou s krásnou Martinou

Hvězda Discopříběhu Rudolf Hrušínský nejmladší slaví 50 let: Život pod pokličkou s krásnou Martinou
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny
Český herec Rudolf Hrušínský nejmladší dnes slaví už neuvěřitelných 50 let. Do povědomí veřejnosti se Rudolf Hrušínský nejmladší zapsal již ve svých 16 letech v legendárním snímku Discopříběh. Film mu přinesl velkou pozornost, ale nejmladší z klanu Hrušínských se rozhodl, že se věnovat herectví v budoucnosti prakticky nebude. V současné době žije s půvabnou manželkou Martinou a své soukromí si velmi střeží.

Rudolf Hrušínský nejmladší se dostal do povědomí diváků a hlavně ženského publika v roce 1987 filmem Discopříběh. Většina lidí byla přesvědčena o tom, že půjde ve šlépějích svého otce a dědy a čeká ho velká herecká kariéra.

Nejmladší z klanu Hrušínských se ale rozhodl jít jinou cestou. V 90. letech se párkrát mihl v béčkových filmech, až nakonec zmizel z hereckého světa úplně. Naposledy si zahrál ve filmu Decibely lásky z roku 2016. Film je na csfd hodnocený jako 41. nejhorší film vůbec.

Své soukromí si Hrušínský nejmladší bedlivě chrání a dlouhou dobu ani nebylo známo, kdo je jeho choť, kterou si vzal za manželku v roce 2015 v Itálii. Před dvěma lety v roce 2018 Hrušínský svoji půvabnou manželku Martinu konečně ukázal.

Rudolf Hrušínský nejmladší získal svoji první roli už v roce 1983. Následně se pokoušel vystudovat konzervatoř, kterou ale nedokončil a ve čtvrtém ročníku odešel raději opět k hraní, kterého se nakonec dobrovolně vzdal.

Související články

Další články