Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Discopříběhu Rudolf Hrušínský nejmladší konečně ukázal světu manželku. Je to luxusní blondýna!

Hvězda Discopříběhu Rudolf Hrušínský nejmladší konečně ukázal světu manželku. Je to luxusní blondýna!
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Herec Rudolf Hrušínský nejmladší (45) si vždy střežil soukromí a přesto, že veřejnost věděla, že je ženatý, nikdo nevěděl, jak jeho vyvolená vypadá. O letošním Štědrém dnu se ale všechno změnilo. Rudolf svoji blondýnku konečně odtajnil. Pár spolu ve svátek vyrazil do jedné z pražských kaváren, kde si vychutnával vánoční atmosféru.

Paní Colombovou až dosud byla manželka Rudolfa Hrušínského nejmladšího. Nikdo moc nevěděl, jak ve skutečnosti vypadá. Médii sice proběhlo pár fotografií jeho ženy, ale bylo jich vskutku pomálu. Svoji ženu si Hrušínský vzal v roce 2015 v Itálii. Obřad v jiné zemi je důkazem, že si herec, který se proslavil především v legendárním Discopříběhu, své soukromí skutečně střeží.

Na Štědrý den se ale všechno změnilo. Pár si vyrazil do velkoměsta a navštívil jednu z pražských kaváren. Hrušínský měl ale celou dobu mobil u ucha. Zdá se, že si od práce neodpočine ani ve sváteční dny. Otázkou je, zda by se při popíjení vína v kavárně neměl spíše věnovat své manželce, kterou teď veřejnost může obdivovat.

Související články

Další články