Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda Deníku princezny oznámila radostnou novinku: Anne Hathaway je podruhé těhotná

+ Dalších 8 fotografií
očekávání
Americká herečka Anne Hathaway (36) na svém Instagramu oznámila radostnou novinku. Hvězda filmů jako jsou Deník princezny, Ďábel nosí Pradu a Vášeň a cit je podruhé těhotná. Miminko čeká se svým manželem, hercem a producentem Adamem Shulmanem (38). Jejich syn Jonathan (3) se tak již brzy dočká malého bratříčka nebo sestřičky.

Anne Hathaway, českým divákům známá především jako Mia z Deníku princezny či Andy z filmu Ďábel nosí Pradu, se na sociální síti pochlubila fotkou s těhotenským bříškem. Vzhledem k jeho velikosti je velmi pravděpodobné, že hereččin druhý potomek přijde na svět ještě v tomto roce.

Herečka k fotce, kde pod srdcem nosí své druhé miminko, napsala i krásný vzkaz všem svým fanynkám. „Není to pro film. Všechny řeči stranou, pro všechny ženy, které si prochází neplodností a problémy s početím, prosím vězte, že i má cesta k oběma těhotenstvím byla složitá. Posílám vám hodně lásky,“ vzkázala na Instagramu.

Anne se roku 2012 provdala za herce a producenta Adama Shulmana. První syn Jonathan se hvězdnému páru narodil roku 2016. Ačkoliv pohlaví nenarozeného miminka ještě herečka neoznámila, z pohledu na její rostoucí bříško je jasné, že se ho zřejmě brzy dozvíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články