Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězda ČT končí s Událostmi: Moderátorka Světlana Witowská se chce více věnovat synovi

Zdroj: reprofoto iVysílání ČT
+ Dalších 6 fotografií
ujasnění priorit
Světlanu Witowskou mohli diváci běžně vídat ve zpravodajských relacích na České televizi. Tam ji pravděpodobně už neuvidí, rozhodla se totiž pro trochu jiný způsob života. Moderátorka chce trávit co nejvíce času se svým synem a proto své působení v oblasti zpravodajství ukončuje.

Skloubit rodinu a práci není vždy tak snadná záležitost. Nedařilo se to moc ani Světlaně Witowské, když se sama přiznala Deníku N, že domů dojde mnohdy i o půl dvanácté v noci a svého devítiletého syna Filipa vidí tak málo. "Mám malého syna, kterému bych se chtěla víc věnovat," uvedla Witowská.

Uvedla, že na České televizi už zpravodajství nechce dělat. "Končím v Událostech a v Událostech, komentářích. Hlavní zpravodajskou relaci už vzhledem ke svým časovým možnostem dělat nemůžu. A nechci," přiznala moderátorka. Dodala, že jde také o tlak, kterému Česká televize čelí kvůli volbám členů do Rady ČT

Některá vyjádření ji děsila

Ke kterému datu končí není zatím známo. Neprozradila ani, co jí ČT nabídla nebo zda odejde z Kavčích hor úplně. Prý zvažuje hlavně své zařazení a přemýšlí o tom, kterým směrem dál povede její život. Některé hlasy navíc volaly po zrušení určitých pořadů. Poslankyně Barbora Kořanová chtěla, aby zmizely Otázky Václava Moravce Toho navíc označila za moderátora za zenitem.

"Musím říct, že některá její vyjádření mě vyděsila," poznamenala v té době Witowská. "Snad stále žijeme v zemi, kde mají veřejnoprávní média své nezastupitelné místo a mají mít taky své kritické pořady," podotkla s tím, že takových 168 Hodin a další pořady do ČT patří.

Moderátorský um a krása

Předvedla se hlavně při prezidentském duelu mezi Drahošem a Milošem Zemanem, který se odehrál před dvěma lety Tehdy se blýskla hlavně proto, že podala lepší výkon, než o dva dny dříve předvedl její kolega Karel Voříšek. Navíc svou krásou, šarmem a moderátorskými schopnostmi naprosto zastínila oba tehdejší kandidáty na post prezidenta republiky.

Související články

Další články