Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Comebacku otevřeně o porodu: Bála jsem se že to nedám, rozložila se mi psychika

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
porod
Marie Doležalová (32) se řadí mezi úspěšné české herečky, které nedávno porodily. Marii si lidé oblíbili hlavně kvůli seriálu Comeback, kde hrála naivní trdlo Sašu. Ve skutečnosti se ale herečka hodně zajímá o ženskou problematiku a svými názory na mateřství baví na sociálních sítích. Tentokrát se rozpovídala na téma porod. Co pro Marii Doležalovou bylo opravdu náročné?

Půvabná herečka Marie Doležalová přesně před rokem porodila nádhernou dceru Alfrédu a k tomuto výročí napsala pár slov na sociálních sítích, kde se mimo jiné vyjádřila ke svému porodu a nebála se o něm otevřeně hovořit.

Marie přiznává, že prakticky celé těhotenství myslela na porod, ale dokonale se na něj připravit zkrátka nelze. Přirovnala to k rozchodu, o kterém třeba víte, že přijde, ale připravit se na něj nedokážete.

„Celý těhotenství žena myslí hlavně na porod. To je jasné! Zároveň ale zbytečné, protože porod se prostě stane. Na rozchod se taky nejde připravit a není příjemný, ale všechny jsme ho přežily. A porod je navíc hraniční záležitost,“ vysvětluje herečka.

„Nechci ho malovat narůžovo a říkat, že všechno je v hlavě, protože u mě teda rozhodně nebylo. Bála jsem se, hysterčila, a byla jsem přesvědčená, že to nedám. Psychika mě úplně položila, celý život jsem zvyklá všechno utáhnout na sílu mysli, ale můj porod mě chytl do zubů a vláčel mě, naprosto zaskočenou. Bála jsem se, že to nezvládnu, ale zároveň jsem se nebála. Bylo to nepříjemný, bylo to strašný, ale celou dobu jsem věděla, že se mi neděje nic, co by se nemělo dít. Jinak to neumím popsat,“ rozpovídala se o svém porodu Marie Doležalová.

Související články

Další články