Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Comebacku Kristýna Leichtová má koronavirus: Nejhůř nám už bylo, popsala

Hvězda Comebacku Kristýna Leichtová má koronavirus: Nejhůř nám už bylo, popsala
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
koronavirus v česku
Česká herečka a dvojnásobná maminka Kristýna Leichotvá (34) je pozitivní na koronavirus. Fanouškům se delší dobu neozvala na sociálních sítích a ti se samozřejmě začali ptát, co se děje. Před pár okamžiky oblíbená herečka přiznala, že má covid-19. V příspěvku popsala, že to nejhorší již mají za sebou.

Dvojnásobná maminka a herečka známá ze sitcomu Comeback Kristýna Leichtovákoronavirus. Herečka to na sociálních sítích oznámila svým fanouškům, kterým se delší dobu neozvala. Kristýna si své soukromí střeží a neukazuje ani tváře svých dcer.

Na druhou stranu s lidmi komunikuje poměrně často a velmi otevřeně. Sledujícím následně popsala, jak u ní nemoc probíhala. "Neozvala jsem se tak dlouhou dobu, protože jsme taky bojovali s nemocí. Testy nám nakonec potvrdily, že já i Vojta kovidní jsme. Nejhůř nám už bylo a léčíme se doma už dlouho," popsala oblíbená herečka.

Její dvě dcerky Dorotka a Rozárka jsou podle slov herečky v pořádku. "Holčičky na testech nebyly, ale nemocné nejsou. A to Rózu skoro furt kojím a obě skoro furt pusinkujeme," dodala.

Související články

Další články