Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězda Clash of the Stars Kril míří do vězení: Fanoušky prosí o peníze

Koleso vs. Kril.
Zdroj: se souhlasem Clash of The Stars
+ Dalších 6 fotografií
Vězení

Fenomén českého internetu influencer Lukáš Kril jde za mříže! Influencer známý především díky své účasti v Clash of the Stars, kde se objevil jako jeden z aktérů velmi sledované polštářové bitvy, byl odsouzen na deset měsíců ve vězení. “Tak jdu na 10 měsíců. Lituju svých pí*ovin, jsem ko*ot,” svěřil se krátce po rozhodnutí soudu svým fanouškům na sociálních sítích. Čeho se dopustil? 

Clash of the Stars přichází o jeden ze svých největších triumfů. Lukáš Kril, aktér polštářové bitvy, snad nejsledovanějšího zápasu této organizace, jde sedět. Rozhodl o tom dnes ráno soud v Liberci. Influencer se o skutečnost ihned podělil se svými fanoušky na sociálních sítích. “Tak jdu na 10 měsíců. Lituju svých pí*ovin, jsem ko*ot,” řekl na úvod v krátkosti. “Jen proto, že jsem nevykonával prospěšný práce,” dodal s vysvětlením.

Lukáš Kril: vězení

Influencer tvrdí, že důvodem, za který ho soud poslal za mříže, je nedodržení trestu obecně prospěšných prací.

"Trest obecně prospěšných prací je jeden z alternativních trestů, neboť nahrazuje trest odnětí svobody. Lze jej uložit pouze za přečin a spočívá ve vykonání prací k obecně prospěšným účelům. Ukládá se ve výměře od 50 do 300 hodin a odsouzený je povinen jej vykonat osobně a bezplatně ve svém volném čase.” Lukáš se tedy již v minulosti musel dopustit přečinu, který není známý.

Lukáš Kril: poslední dny na svobodě

Jak jsme již psali, Lukáš před pár dny nabízel svým fanouškům na sociálních sítích dost specifické služby. Fanoušci si od něj mohli koupit třeba jeho intimní snímky nebo pozdrav do hlasové zprávy. Nyní svou nabídku znovu připomněl. "Ať si mohu pořádně užít poslední dny na svobodě," hlásí. Lukáš má totiž vytvořený i ceník pro každou ze "služeb" a lidé mu peníze posílají na účet předem.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy