Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hvězda Clash of the Stars Jarda Kotlár jde za mříže: Slzy přišly pozdě, neplatí na svých šest dětí

Legendární Jaroslav Kotlár alias Kotlár security.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
NÁSTUP TRESTU

Ještě nedávno si domlouval zápas v Clash of the Stars, nyní si na něj bude muset počkat za mřížemi. Jaroslav Kotlár se v pořadu Reakce Jaromíra Soukupa přiznal, že druhý den po natáčení ho čeká nástup k výkonu trestu. Důvodem by mělo být neplacení alimentů svým šesti dětem a pletky s drogami. Mezitím, co si Jarda ze své "dovolené" dělal legraci, Soukup se ho snažil povzbuzovat. 

Již dlouhou dobu se spekulovalo, že kontroverzní bijec Jaroslav Kotlár má jít do vězení, on to však odmítal potvrdit. Že ho však trest čeká, to potvrdil až mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi v jeho pořadu.

Video s bijcem Kotlárem:


Alimenty na šest dětí

"Na internetu jsem četl, že máš zítra nastoupit do vězení. Je to pravda?" zeptal se moderátor Kotlára, který se rozhodl jeden den před nástupem k výkonu trestu přiznat barvu. "Ano, pravda to je," řekl bijec v pořadu Reakce Jaromíra Soukupa. Údajně by mělo jít o šest jeho potomků, na které Jaroslav nezvládal platit alimenty a měl se také motat kolem návykových látek.

Podpora od Soukupa

Kotlár se během pořadu snažil tvářit, jakože se vlastně nic neděje, slzy přišly, až když došlo na slova o rodině. V tom se Soukup rozhodl kontroverzního bijce trochu podpořit. "Já vždycky říkám, že kdo je opravdový zápasník, ten má i srdce. Věřím tedy tomu, že ty to dáš. Že se poučíš a už se tam nevrátíš. Alespoň budeš mít zkušenost, co nedělat. Když si člověk odsedí svoje, tak to má prostě za sebou a nikdo by mu to už neměl dál připomínat," povzbuzoval Jaromír.


„Budeme tam kouřit banány. Budu páchat ještě,“ pokračoval Kotlár poté opět s nadhledem. "Ne, sranda. Já mám rád srandu. Jsem člověk, který si na srandě ujíždí. Člověk se nesmí trápit a plakat, i když to na něj dolehne, protože děti a ženy a ti, které milujeme. Je to tak, ale jsme silní. Musíme se smát a rozdávat kolem sebe hodně lásky. To nás dělá silnějšími," dodal k celé situaci Kotlár, který si však ještě nedávno plánoval zápas v bojové organizaci Clash of The Stars.

Zápas Kotlára

Na svých sociálních sítích totiž přijal výzvu od svalovce Rendysa Blahovského. "Rendys mě vyzval na zápas do klece strachu 3 × 3 metry. OK, jeho výzvu jsem přijal, protože já nemám strach, dělám to, co cítím na svém srdci, ať si každý o mě mluví a píše, co chce, mě to nezajímá," napsal kontroverzní bojovník ke svému příspěvku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy